אודתינו

אנו אתר המפרסם סחורה איכותית וע״פ מדד הגולשים שלנו אנו אוהבים להביא לכם את המוצרים הכי איכותים שימושים בשוק. אנו עושים סקרים בכל המדיה על מנת להביא את המוצרים הנכונים עם הספקים הכי מובילים בעולם, על מנת לאפשר לכם קניה בטוחה ונוחה עם האיכות המקסמילית של המוצרים הקיימים בשוק, את מדד איכות המוצרים אנו בודקים לפי סקרים ועל פי מכירות מרובות אנו יכולים לדעת את איכות המוצר והמשלוח. 

Facebook

עמוד הפייסבוק שלנו בקרוב קבוצת רכישה של מוצרים

WhatsApp

בקרוב מאוד נקשר בין הקבוצות האישיות שלנו לאתר רכישה שלנו

YouTube

בקרוב נעלה את כל צילומי שצולמו בטיולים של חברים ושלנו.

הסיפור שלנו

הכל התחיל מאהבה הגדולה שלנו לקניות ברשת עוד באודינו קונים מוצרים אישים לבית  לטיולי שטח לכלים של החברה וסתם עוד כמה פינוקים עצמיים, ב-envvol.com החלטנו שזה יהיה בדיוק אותו הדבר רק בצורה נורא מסודרת שלא נצתרך לחפש יותר מידי שנתבלבל בין הספקים הרבים ברשת שפשוט נקנה משהו שכבר קנו או קנינו אנחנו בצורה הכי בטוחה שאפשר ומעבר

הפתרון שלנו היה פשוט במחשבה – כל מוצר שמפורסם באתר אחד מצוות האתר קנה והשתמש היה בשימוש ותפקד כמכשיר נורמלי מהשורה אותו אחד שאפשר למצור בחנויות המובילות רק עם הרבה פחות עלויות. ומכאן הכל התחיל שוב קנינו קנינו קנינו וזה רק נמשך אנחנו קונים ביחד ומאפשרים לכל אחד לקנות אפילו לאלה שאין אפשרות לשלם באשראי. אנו מאפשרי לשלם בביט ולאלו שיכולים מאפשרים תשלומים נוחים.